Kategorie
Biznes

Poczta – kwiatowa dostawa prosto z serca

0 0
> Read Time:4 Minute, 57 Second

Nie zawsze jest możliwość być przy najbliższych w każdej sytuacji. Życzenia złożone telefonicznie to za mało, by z całą szczerością oddać uczucia. Dołączenie do nich bukietu jest nie tylko bardziej eleganckie, ale przede wszystkim jest znacznie milsze. Dostawa do rąk własnych sprawi, że dzielący dystans nie będzie już przeszkodą. Współcześnie, gdy coraz częściej składamy zamówienia online i wysyłamy kwiaty pocztą, dobrze jest świadomie wybierać bukiet, tak by jego znaczenie odpowiadało naszym intencjom.

Kwiaty idealne dla każdego

Wszystkie święta są tylko raz do roku i niestety, nie zawsze można się tak zorganizować, by spędzić je z bliskimi. Na szczęście dostępna wysyłka kwiatów może załagodzić żal powodowany nieobecnością. Klasyczny zestaw na Walentynki, czyli róże i czekoladki ucieszy ukochaną i sprawi, że poczuje się kochana mimo dzielących kilometrów. Dzień matki oraz dzień kobiet to doskonałe święta, by okazać ukochanej mamie, jak bardzo jesteśmy jej wdzięczni. Dostawa kwiatów świetnie sprawdzi się też jako prezenty na urodziny i imieniny, ale okażą się także idealne na dzień babci lub dzień dziadka. 

Zamówienie kwiatów pocztą w dowolne miejsce jest najlepszą opcją, jeśli chcemy zaskoczyć bliskie osoby. Bukiet z kwiaciarni z dostawą sprawdzi się idealnie, gdy chcesz wysłać kwiaty z konkretnej okazji. Profesjonalnie komponowane bukiety stanowią zdecydowaną większość zamówień. Świeże kwiaty, zamówione z kwiaciarni i dodane do nich czekoladki ucieszą każdą obdarowaną osobę.

Nie wystarczy jednak kliknąć pierwszej lepszej opcji z dostępnych na stronie bukietów. Ukochany dziadek mógłby być skonsternowany, gdyby dostawa doręczyła mu czerwone róże, a bliska przyjaciółka mogłaby się obrazić za żółte gerbery. Żeby dostarczone kwiaty odgrywały swoją rolę, muszą być odpowiednio dobrane do osoby i okazji.

Kwiaty mają wielkie znaczenie

Poczta kwiatowa zorganizuje wysyłkę i bukiet, ale sami musimy zdecydować, co chcemy przekazać z jego pomocą. Kwiaty zawsze były wyrazem uczuć. Każdy z nich ma swoją symbolikę, a odpowiedni ich dobór do bukietów świadczył o dobrym wychowaniu i guście. Oczywistym tego przykładem są bukiety skomponowane z róż, których miłosna symbolika wpisana jest w naszą kulturę już od wielu lat. 

  • Goździki – oznaczają odwagę i wyróżnienie. Bukiet z goździków doda otuchy komuś, przed kim stoi jakieś wyzwanie lub nowa droga w życiu.
  • Frezje – są symbolem przyjaźni i zaufania. Świadczą o zaangażowaniu emocjonalnym, a skomponowany z nich bukiet będzie uroczym dowodem bliskości.
  • Alstromerie – podarowanie ich oznacza wsparcie. Dzięki temu idealnie sprawdzą się dla kogoś, kto potrzebuje pomocy.
  • Tulipany – czyli ciepło i sympatia. Bukiet tulipanów podarowany komuś bliskiemu przypomni mu, jak dobrze czujemy się w jego towarzystwie.
  • Gerbery – wyrażają szacunek i podziw, przez co będą doskonałym elementem bukietu skomponowanego dla rodziców lub dziadków.
  • Eustomy – są metaforą wyróżnienia i wdzięczności, a także stabilności i oddania. Są przez to często wkomponowane w bukiety ślubne.

Znaczenie mają nawet kolory, w których są kwiaty. Najpopularniejsze są romantyczne bukiety z czerwonych róż, ale dzięki innej kolorystyce, możemy nadać im inne przesłanie i wykorzystać z innej okazji. Wyślij kwiaty zgodnie z tym, co chcesz przekazać odbiorcy. Życzenia z okazji obronienia dyplomu czy pełen wdzięczności bukiet dla ukochanej cioci będą wymagać innej kolorystyki. By nie popełnić florystycznego faux-pas, wystarczy kierować się kilkoma ogólnymi radami dotyczącymi kolorów, w jakich powinien być bukiet.  

  • Czerwone – są oznaką miłości. Róże w tym kolorze są symbolem romantyzmu, a bukiet z nich świadczy o zaangażowaniu w związek. Inaczej wygląda to w przypadku goździków, ponieważ te kwiaty w kolorze czerwonym oznaczają niespełnioną namiętność.
  • Różowy – kwiaty w odcieniach różu wyrażają sympatię i urok. Bukiet w tym kolorze jest mniej angażującym wyznaniem kiełkującego uczucia. Różowy kolor kwiatów takich jak tulipany są wyrazem troski, a róż – niepewności.
  • Biały – to kolor wierności i czystości. Kwiaty w odcieniach bieli oznaczają niewinność, ale także stałość i trwałość uczucia. Z tego względu białe frezje są tak chętnie wybierane do bukietów przez panny młode, które swoim małżonkom ślubują przyjaźń i wieczną miłość.
  • Żółty – bukiet w tym żywym kolorze będzie idealnie wyrażał radość i gratulacje. Żółte kwiaty idealnie sprawdzą się do wyrażenia szczęścia i powodzenia. Wyjątek stanowią tutaj goździki. Ważne jest, by kolor kwiatów nie był żółty, ponieważ wtedy ich znaczenie nabiera negatywnego kontekstu, oznaczając odrzucenie oraz żal.

Kwiaciarnia wie, jak ułożyć kompozycję kwiatową, tak by odpowiednio wyrażała potrzebne uczucia. Poczta – kwiatowa dostawa przychodzi z ratunkiem, gdy nie możemy być przy bliskich, a chcemy im przekazać, co czujemy. Kwiaciarnia internetowa umożliwia dostarczenie kwiatów pod wskazany adres i we wskazanym czasie. Dzięki temu kwiaty nie dość, że będą niosły odpowiedni przekaz dla obdarowanej osoby, to jeszcze ucieszą ją mimo odległości. Dostawa kwiatów na terenie całego kraju umożliwia okazanie zaangażowania i emocji bez konieczności osobistej wizyty.

Kwiaty z daleka dla bliskich

Wyjazd za granicę, w delegację lub do szkoły może być słodko-gorzkim przeżyciem, zarówno ekscytującym, jak i nieco przykrym. Bycie daleko od bliskich osób powoduje tęsknotę, którą potęgują wszystkie spędzone osobno święta, imieniny i urodziny. Dwudziesty pierwszy wiek umożliwia kontakt wirtualny i ciągłe rozmowy mimo dzielących kilometrów. Nie rekompensuje to jednak prawdziwej bliskości. Szczęśliwie, zawsze można zamówić kwiaty online i nieco zmniejszyć ten dzielący dystans. Przesyłki kwiatowe zrealizowane mogą być już nawet w dniu złożenia zamówienia, a dzięki temu bukiety wysłane pocztą będą świeże i o czasie. Kwiaciarnia zadba o to, by bukiet prezentował wysoką jakość i szczere intencje, a dostawa pod same drzwi będzie niezwykłym prezentem.

Gdy nie da się być przy bliskich osobiście, zamówienie kwiatów online jest najlepszą alternatywą. Jest to elegancki i pełen wrażliwości gest wobec przyjaciół i rodziny, których uszczęśliwimy taką niespodzianką. Kwiaciarnia internetowa zajmie się realizacją zamówienia i dostawą, nam pozostaje cieszyć się jej efektem. Kwiatowa wysyłka lepiej wyrazi bliskość, ucieszy obdarowanych i wynagrodzi smutek rozłąki. Nieco skomplikowaną symboliką kwiatów zajmie się kwiaciarnia internetowa, a zorganizowana dostawa sprawi miłą niespodziankę, a dzięki temu odpowiednio dobrany bukiet przekaże wszystko to, czego słowa nie będą w stanie wyrazić.

A nic nie wyraża uczuć tak, jak należycie dobrane do okazji piękne kwiaty. Poczta – kwiatowa dostawa pomoże dobrać kompozycję kwiatową, by sprawiła jak najwięcej radości obdarowanej osobie. Zamów kwiaty online z profesjonalnej kwiaciarni, by mieć pewność, że wszystko będzie jak należy. Zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniami klienta, dzięki czemu zarówno obdarowany, jak i wysyłający będą zadowoleni z efektu, jaki przyniesie dostarczony bukiet.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.