Kategorie
Zdrowie

Najlepsi specjaliści w dziedzinie rehabilitacji

0 0
> Read Time:4 Minute, 30 Second

Jeżeli poszukiwany jest najlepszy fizjoterapeuta Olsztyn oferuje doskonałe rozwiązania. Działa tutaj gabinet fizjoterapii, w którym można znaleźć najlepszych specjalistów, którzy udowadniają, że fizjoterapia to nie tylko praca, ale również misja. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak działa najlepsze centrum rehabilitacji, nie wahaj się, a zarezerwuj pierwszy wolny termin i oddaj się w ręce specjalistów na najwyższym poziomie.

Kim jest fizjoterapeuta i jak pracuje?

Fizjoterapeuta jest specjalistą terapii manualnej i innych technik leczenia mechanicznego. Warto odwiedzić go nie tylko w przypadku bólu pleców czy kolan. Fizjoterapeuci pomagają wrócić do formy po kontuzji, koordynują rehabilitację, korygują wady postawy, wykonują zabiegi zapobiegające lub redukujące choroby z tym związane. Na wizytę u fizjoterapeuty należy mieć przygotowaną całą dokumentację medyczną, w tym wyniki badań krwi lub USG oraz zdjęcia rentgenowskie. Fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad, następnie zdiagnozuje i zapewni odpowiednie leczenie.

Terapia manualna jest jedną z najczęstszych form fizykoterapii. Odpowiedni ucisk stosowany przez fizjoterapeutę pomaga leczyć różnego rodzaju schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, bóle pleców, choroby zwyrodnieniowe stawów czy urazy mięśni. Polecany jest osobom z chorobami reumatycznymi, takimi jak reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), toczeń układowy czy zapalenie wielomięśniowe. Terapię manualną stosuje się podczas pracy ze sportowcami oraz podczas rehabilitacji.

Fizjoterapeuta Olsztyn – poznaj najlepszy gabinet fizjoterapii

Nasza oferta obejmuje profesjonalną i kompleksową rehabilitację narządu ruchu. Nasza stale doskonalona wiedza, w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem medycznym na polskim rynku, pozwala nam bardzo pomagać pacjentom w uśmierzaniu bólu. Warto pamiętać, że fizjoterapeuta to nie tylko osoba, która ukończyła studia licencjackie. W fizjoterapii bardzo ważne jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, a gabinet fizjoterapeuty w Olsztynie gwarantuje, że specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje i korzystają z najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy. Korzystamy zarówno z fizjoterapii, jak i skutecznych terapii manualnych – wiedzę pogłębiamy na regularnych zajęciach specjalistycznych. W naszej praktyce fizjoterapeutycznej oferujemy również masaże klasyczne oraz masaże relaksacyjne w naszej codziennej strefie SPA. Aby zapisać się na zabieg w Olsztynie i skorzystać z pomocy doświadczonych fizjoterapeutów, wystarczy wykonać jeden telefon. Dzięki temu można zapisać się do specjalisty i rozpocząć indywidualne zajęcia. Dzięki pomocy fizjoterapeuty można wiele osiągnąć. Fizjoterapeuta w Olsztynie pomaga nie tylko sportowcom, czy osobom po wypadkach, ale również wszystkim, w przypadku których narząd ruchu jest upośledzony. Rehabilitacja pozwala m.in. skorygować wrodzone wady postawy, czy też przeciwdziałać skutkom chorób, które upośledzają narząd ruchu. Wyszukiwanie odpowiedniej metody poradzenia sobie z problemem jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, ponieważ taką metodą zawsze jest właśnie rehabilitacja u doświadczonych fizjoterapeutów.

Gabinet rehabilitacji dostępny dla każdego

Nasza klinika to prywatna klinika fizjoterapeutyczna i rehabilitacyjna, dzięki czemu każdemu pacjentowi jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne podejście i poświęcić mu uwagę w procesie powrotu do zdrowia.

Aktualne godziny pracy zawsze będą widoczne na stronie internetowej. Ponieważ nie chcesz stać w kolejce, musisz najpierw zarejestrować się na wizytę. Rejestracja jest możliwa w sekretariacie oraz telefonicznie w godzinach otwarcia gabinetu rehabilitacji. Możliwa jest również rejestracja przez Internet.

Dlaczego fizjoterapeuta Olsztyn to dobry wybór?

Jeśli nam zaufasz, pomożemy Ci odzyskać pełną moc. Co nas wyróżnia na tle innych gabietów? Na pewno nie brakuje dogłębnej diagnostyki i współpracy z zaufanymi lekarzami, psychologami, trenerami personalnymi, dietetykami klinicznymi. Jest to z pewnością duża korzyść dla pacjenta, ponieważ pomaga szybko wrócić do zdrowia.

Jak będzie wyglądała pierwsza wizyta w centrum rehabilitacji?

Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie fizjoterapeutyczno-rehabilitacyjnym oprócz terapii zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad. W połączeniu z badaniami Twojego ciała pozwoli nam to wykluczyć przeciwwskazania, postawić pierwszą diagnozę i wspólnie opracować plan terapii manualnej. 

Aby zakończyć wywiad i badanie w naszym gabinecie, chcielibyśmy zapoznać się z Państwa dotychczasową dokumentacją medyczną. Umożliwi to dalsze zbadanie problemu.

Podczas terapii manualnej nigdy nie pozwalamy pacjentowi odczuwać żadnego dyskomfortu. Jeśli sytuacja wymaga noszenia samej bielizny, miejsca, w których nie musimy wykonywać technik ruchu, przykrywamy kocami. Ponadto staramy się przyjmować pacjentów na czas.

Centrum rehabilitacji, czy centrum sportu?

Warto pamiętać, że gabinet fizjoterapeuty, to w rzeczywistości często swoiste centrum sportu. Fizjoterapia polega na poprawianiu sprawności, w związku z czym ruch jest bardzo ważny. U fizjoterapeuty w Olsztynie kładziemy nacisk na ogólną sprawność fizyczną, w związku z tym, w czasie rehabilitacji nie tylko skupiamy się na poszczególnych problemach, ale również staramy się poprawić ogólną kondycję całego ciała. Po fizjoterapii u nas poczujecie się każdym calu zregenerowani. Rehabilitacja to jednak długotrwały proces, czego nasi fizjoterapeuci są w pełni świadomi. Dlatego właśnie dostosowujemy zajęcia do potrzeb i ogólnej kondycji organizmu, w taki sposób, aby każdy miał szansę poczuć się komfortowo i tak, aby efekty były jak najlepsze.

Fizjoterapeuci do usług pacjenta

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz wysokiego standardu zabiegów fizjoterapeutycznych. Każdy fizjoterapeuta i rehabilitant posiada wiedzę, specjalistyczne przeszkolenie i doświadczenie wymagane do wykonywania różnych zabiegów fizykoterapeutycznych, odpowiednie wykształcenie i chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy jest dla nas absolutną podstawą. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz potrzebną pomoc.

Nowoczesne metody pracy fizjoterapeutów

Korzystamy z nowoczesnych metod, jakie przynosi nam fizjoterapia, które w ostatnich latach ogromnie się rozwinęły. Dlatego właśnie Olsztyn ma profesjonalne i sprawdzone studio fizjoterapii, w skład którego wchodzą oczywiście nasi doświadczeni specjaliści. Zdajemy sobie sprawę, że rehabilitacja jest procesem kompletnym i wymagającym zarówno dla fizjoterapeuty, jak i dla samego pacjenta, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, zawsze dbamy o zdrowie naszych pacjentów.

Skuteczność rehabilitacji poprawia się dzięki zastosowaniu nowych technologii. W wyniku tej fizjoterapii w organizmie uruchamiane są mechanizmy, które pozwalają bezpiecznie przywrócić naturalną równowagę, prowadząc do lepszego zdrowia i zmniejszenia lub zaniku wielu chorób.

Dzięki wszystkim procesom naprawczym, które są dostępne w naszym gabinecie, nasze działanie znacznie przyspiesza procesy regeneracji, usuwania i gojenia ran zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.