Kategorie
Zdrowie

Klinika medycyny estetycznej Warszawa

0 0
> Read Time:4 Minute, 54 Second

Klinika medycyny estetycznej Warszawa

SkyClinic – miejsce godne zaufania

Nasza placówka SkyClinic jest doświadczonym miejscem na mapie stolicy. Posiadamy wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXCELENCE, co oznacza, że jesteśmy jedną z najlepszych placówek na świecie!

Depilacja laserowa – Warszawa 

W klinice proponujemy różnorodne usługi, w tym depilację laserową. Jeśli marzysz, by na zawszezniknęła konieczność systematycznego, czasochłonnego i niezbyt wygodnego golenia w domu, to ta usługa jest właśnie dla Ciebie. W naszej klinice możesz poddać się prostemu i bez bolesnemu zabiegowi usuwania owłosienia. Mowa to rzecz jasna o trwałej depilacji laserowej, która jest niezwykle skuteczna. Zabieg depilacji laserowej w naszej klinice na stałę zlikwiduje probleme ze zbyt dużą ilością owłosienia i poprawi Twój komfort życia. Czas zapomnieć o ciągłym goleniu w domu, skaleczeniach czy podrażnionej skórze. Aby zyskać rezultaty, potrzebna jest jedynie regularność wykonywania zabiegu. Efekty są dostrzegalne już po 6 seriach.

Wiele kobiet, jak i mężczyzn nie akceptuje u siebie owłosienia w konkretnych miejscach na ciele. W związku z tym mogą wybrać daną partię, na której chcą przeprowadzić zabieg. W ten sposób pozbędą się swojego problemu na dobre. Można też rzecz jasna wykonać depilacje całego ciała, przy czym wymagać to będzie wielu serii.

W naszej klinice wykorzystujemy nowoczesne urządzenia do depilacji laserowej. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zabieg będzie udany. Możesz u nas odbyć m np. depilację laserową pach. Jest to niewielki obszar, na którym ból jest mało odczuwalny. Depilacja tego miejsca jest bardzo popularna nie tylko ze względu na estetykę, ale też higienę.

Innym popularnym wyborem naszych klientek i klientów jest depilacja laserowa bikini. Jak wiadomo, strefy intymne są miejscami o dużej wrażliwości na ból,  w związku z czym zabieg bywa mocniej odczuwalny, jednak dokładamy ogromnych starań, by był jak najbardziej przyjemny.

Laserowe usuwanie włosów z nóg również cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to jeden z zabiegów, które trwają stosunkowo długo  – trzeba na niego poświęcić około 1,5 godziny, a to za sprawą na sporej  powierzchni tych części ciała.

Ginekologia estetyczna Warszawa

W naszej klinice SkyClinic oferujemy wszelkie rodzaje zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce mamy grupę dobrze wyszkolonych i certyfikowanych lekarzy, którzy zawsze służą fachową pomocą naszym klientkom. Jednym z zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej jest labioplastyka.

Labioplastyka polega na korekcji warg sromowych. Niejedna kobieta zmaga się z brakiem pewności siebie, spowodowanym nieakceptowalnym dla nich wyglądem narządów płciowych. Labioplastyka może pomóc im w poczucia swojej wartości i w uzyskaniu wymarzonego i udanego życia seksualnego. Labioplastyka może być wykonywana w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Innym zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej, jaki proponujemy, jest perineoplastyka. Jest to zabieg wykonywany na kroczu, kiedy problemem pacjentki jest zniekształcone i zbyt szerokie ujście pochwy. Zazwyczaj taka dysfunkcja jest wynikiem urazów okołoporodowych, takich jak pęknięcie lub rozciągnięcie pochwy oraz krocza.

Podczas zabiegu w SkyClinic tkanki przedsionka pochwy oraz krocza wycinane są w kształt rombu, a później zaszywane ze zbliżeniem mięśni, które występują przy ujściu pochwy.

Innymi zabiegami z tej dziedziny, jakie oferujemy, są: hymenoplastyka, hymenotomia, laserowe odmładzanie pochwy czy laserowe leczenie nietrzymania moczu.

Zaffiro Warszawa

Zaffiro to inaczej termolifting. Zabieg ten przeprowadza się emitując światło podczerwone (IR) o długości fali 750-1800 mm i o dużym natężeniu. Wynikiem takiego zabiegu jest rozgrzanie warstw skóry właściwej przy symultanicznym i nieprzerwanym chłodzeniu naskórka. Po tak głębokiej stymulacji tkanek skóry, dochodzi w niej do zdecydowanej poprawy włókien kolagenowych. Doprowadzamy w ten sposób do ich skrócenia, co bezpośrednio wpływa pozytywnie na wygląd skóry.

Pierwsze rezultaty będą widoczne już od razu po zabiegu. Jednak na końcowe efekty trzeba poczekać kilka miesięcy, zdarza się, że nawet pół roku. Proces tworzenia włókien kolagenowych trwa około 30 dni. Natomiast długość efektu estetycznego tego zabiegu zależy od wielu zmiennych, takich jak wiek, rodzaj skóry, tryb życia i pielęgnacja.

Blefaroplastyka Warszawa

Blefaroplastyka to inaczej korekcja i plastyka powiek. Skóra powiek jest bardzo cienka i nie ma w sobie tkanki tłuszczowej. Ze względu na to, wraz z wiekiem robi się wiotka, przez co zmienia rysy twarzy i nas postarza. W niektórych przypadkach nadmiar skóry na powiekach może ograniczać pole widzenia. Na szczęście medycyna estetyczna się rozwija, w związku z czym w SkyClinic mamy możliwość temu zaradzić.

Efektem plastyki powiek jest młodziej wyglądające i optycznie większe, bardziej otwarte oko. Blizna po zabiegu jest zaś praktycznie niewidoczna.

Mezoterapia igłowa Warszawa

Mezoterapia to zabieg, który polega na wstrzyknięciu do naskórka indywidualnie dobranych substancji. W klasycznej metodzie nakłucia wykonuje się w odstępach 1-3 mm od siebie, a wykorzystuje się do tego miniaturową igłę. Zabiegi mezoterapii igłowej stosuje się w leczeniu wielu problemów skórnych, takich jak: przebarwienia, łojotok, osłabienie włosów, wypadanie włosów i łysienie czy cellulit. Sprawdzi się też w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz w usuwaniu objawów, związanych z wiekiem, długotrwałą ekspozycją na słońce czy używkami. Niektóre osoby jednak obawiają się bólu oraz igieł, stąd też powstało kilka innych odmian zabiegu.

Najważniejszą różnicą między poszczególnymi rodzajami mezoterapii jest sposób wprowadzania pod skórę substancji aktywnych. Możemy wyróżnić:

  •  mezoterapię igłową,
  • mikroigłową (od klasycznej terapii różni się tym, że nie wymaga użycia zwykłej igły. Jest więc mniej inwazyjna, a co za tym idzie – mniej bolesna. Można wykonać ją w znieczuleniu miejscowym, jednak wiele klientek go nie potrzebuje, ponieważ dyskomfort nie jest tak duży jak w przypadku mezoterapii igłowej. Metoda igłowa bowiem polega na wykonaniu szeregu iniekcji. Struktura skóry zostaje wtedy mechanicznie przerwana, a po zabiegu mogą pojawić się drobne obrzęki i sińce;
  • próżniową (ten rodzaj wykonywany jest za pomocą dedykowanego sprzętu, wyposażonego w multi-igłę, która pozwala skrócić czas wykonywania zabiegu);
  •  a także mezoterapię bezigłową.

Klinika medycyny estetycznej Warszawa

W naszej placówce SkyClinic w Warszawie wykonujemy wszystkie opisane powyżej zabiegi i wiele innych. Jeśli więc zmagasz się z jakimkolwiek problemem natury estetycznej, zachęcamy do umówienia się na konsultacje w celu omówienia kroków koniecznych do przeprowadzania. Gwarantujemy najwyższej jakości obsługę, doświadczonych specjalistów i zadowolenie z zabiegów. Jeśli zależy Ci na tym, by mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony we właściwy sposób, a Ty będziesz zadowolona/y z efektów, koniecznie się do nas zgłoś. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz fachową i przyjazną obsługę.

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.