Kategorie
Prawo

Adwokat Olsztyn – najlepsza kancelaria adwokacka w Olsztynie

0 0
> Read Time:5 Minute, 21 Second

Adwokat Olsztyn – czym się zajmujemy?

Kancelaria adwokacka w Olsztynie to miejsce z długoletnim stażem oraz tradycją. Rzetelność, profesjonalizm, dokładność i zaangażowanie to jego synonimy. Każdą sprawę doprowadzamy do końca i szukamy możliwie jak najlepszych rozwiązań. Mamy na swoim koncie multum pozytywnie rozstrzygniętych spraw i tysiące zadowolonych klientów. Dla nas klient i dbałość o jego interesy są najważniejsze. Nasza kancelaria prawna oferuje szereg porad prawnych dotyczących rożnych gałęzi prawa kierowanych do osób fizycznych oraz większych podmiotów gospodarczych.

Zakres usług, jakie oferuje kancelaria adwokacka Olsztyn to przede wszystkim:

 • prawo cywilne,
 • prawo rodzinne,
 • prawo karne,
 • prawo karne skarbowe,
 • prawo gospodarcze,
 • prawo opiekuńcze,
 • prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
 • prawo administracyjne,
 • prawo upadłościowe,
 • prawo spadkowe.

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się także w takich działaniach jak:

 • sprawy karne,
 • sprawy cywilne,
 • sporządzanie aktów prawnych,
 • sporządzanie opinii prawnych,
 • opracowywanie projektów umów,
 • podział majątku wspólnego,
 • darmowa wycena pomocy prawnej.

Oferujemy także porady dotyczące prawa cudzoziemców. Nasze usługi kierowane są zarówno do podmiotów indywidualnych jak i dużych firm oraz innych klientów biznesowych.

Adwokat Olsztyn – dlaczego my?

Jesteśmy kancelarią, która przede wszystkim kieruje się dobrem klienta jednocześnie szanując wszelkie zasady i postępowanie prawne. Dla nas nie ma spraw beznadziejnych i zawsze walczymy do samego końca. Wyróżniamy się specjalistyczną wiedzą oraz szeroką znajomością kodeksu prawnego. Żaden przepis nie jest nam obcy. Potrafimy dostrzec to, czego często inni nie potrafią.

W ramach świadczonych przez nas usług Kancelaria Olsztyn oferuje udzielanie indywidualnych porad prawnych oraz stałą obsługę prawną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili i z każdym problemem. Sporządzamy także pisma procesowe i oferujemy zastępstwo w procesach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym. Jednym słowem oferujemy kompleksową pomoc prawną w każdym wymiarze oraz zakresie.

Kancelaria adwokacka Olsztyn – co nas wyróżnia?

Fachowe porady prawne to nasza specjalność. Bogata wiedza i wyspecjalizowana kadra pozwala nam na osiągnięcie najlepszych rezultatów w postaci dużej ilości wygranych spraw. Kancelaria specjalizuje się w pomocy prawnej w zakresie spraw cywilnych, postępowania egzekucyjnego oraz sprawach karnych. Nie jest nam obce prawo karne, prawo gospodarcze oraz prawo rodzinne i prawo cywilne. Sprawy rodzinne są dla nas bardzo ważne, dlatego też zależy nam na osiągnięciu korzystnego rozwiązania za wszelka cenę.

Olsztyn kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie znajdą Państwo szereg usług oferujących profesjonalną pomoc prawną. Staramy się pomóc nawet w najtrudniejszych sprawach. Jesteśmy specjalistami najlepszymi w swoim fachu, nikt tak jak my nie zna się na sprawach rodzinnych, sprawach cywilnych, sprawach rozwodowych czy dochodzeniu odszkodowań.

Nasza usługa skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Każdy klient jest dla nas ważny i traktowany w ten sam sposób.

Olsztyn kancelaria – najlepsze miejsce pomocy prawnej

Naszą kancelarię adwokacką wyróżnia przede wszystkim podejście do drugiego człowieka, dla nas liczą się ludzie i ich sprawy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by każdą sprawę dopiąć na ostatni guzik. Wieloletnie doświadczenie oraz niezliczona ilość wygranych spraw dowodzi, iż jesteśmy najlepsi w swoim fachu.

Jednym z naszych wybitnych adwokatów jest adwokat Wojciech Piłat, specjalista między innymi od prawa spadkowego, prawa karnego, prawa rodzinnego oraz prawa pracy. Zajmuje się sprawami związanymi z organami administracji publicznej oraz jest główną głową naszej kancelarii adwokackiej.

Kancelaria adwokacka – adwokat z pasją i zrozumieniem

Zakres usług, jaki oferuje nasza kancelaria adwokacka jest bardzo szeroki. Oferujemy pracę na najwyższym poziomie i gwarantujemy udzielenie profesjonalnej pomocy prawnej. Dokładamy wszelkich starań by efekty naszej pracy były satysfakcjonujące dla Państwa, dbamy o wszelkie szczegóły a naszym głównym celem jest rozwiązanie problemów prawnych w sposób najbardziej korzystny dla naszego klienta. Każda powierzona nam sprawa jest wnikliwie analizowana, co umożliwia przedstawienie wszelkich możliwych rozwiązań i wybranie tych najkorzystniejszych.

Priorytetem naszej kancelarii adwokackiej jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego też na każdym etapie postępowania przekazujemy Państwu stosowane informacje o przebiegu danej sprawy i o podejmowanych decyzjach oraz rozstrzygnięciach. Dzięki takim rozwiązaniom zapewniamy dobry oraz stały kontakt z klientem – co bardzo ułatwia pracę oraz buduje zaufanie.

Adwokat Wojciech Piłat to osoba, która swój zawód traktuje, jako pasję, przez co jest wybitnym specjalistą, który łączy pracę z hobby. Wszelkie jego działania opierają się na poszanowaniu zasad etyki adwokackiej, gdzie szczególny nacisk kładzie na zachowanie tajemnicy zawodowej. Sprawia to, że nasza kancelaria adwokacka zapewnia nie tylko kompleksową pomoc prawną, ale także poufność i dyskrecję. Nam można zaufać.

Kancelaria adwokacka Olsztyn – usługi prawne na najwyższym poziomie

Naszą kancelarię adwokacką wyróżnia wysokospecjalistyczna wiedza z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa spadkowego. Pomagamy w rozwiązywaniu trudnych spraw rodzinnych i rozstrzyganiu różnorakich konfliktów. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi alimentów, ubezpieczeń społecznych oraz tych, obejmujących podział majątku. Prawo karne również nie jest nam obce i doskonale radzimy sobie z organami ścigania. Nasze działania są zawsze tak samo profesjonalne oraz rzetelne bez względu na to czy pracujemy dla osób fizycznych czy też podmiotów gospodarczych.

Olsztyn kancelaria – prawo spadkowe

Prawo spadkowe to prawo wchodzące w zakres usług prawa cywilnego, które ma na celu regulację praw oraz obowiązków dotyczących majątku po śmierci jego właściciela/elki. W większości przypadków prawa oraz obowiązki należące wcześniej do osoby zmarłej przechodzą na innym podmiot fizyczny i nie ulegają wygaśnięciu. Wówczas w takich sytuacjach przydają się profesjonalne porady prawne jeszcze na etapie przedsądowym. Nasza kancelaria adwokacka może zagwarantować wysokospecjalistyczne usługi prawne o różnorodnym pochodzeniu. Oferujemy bogatą wiedzę w różnych specjalizacjach i zakresach prawa.

Kancelaria adwokacka – prawo karne, pomoc prawna

Prawo karne definiuje zbiór przepisów dotyczących prawa, które normują kwestie dotyczące odpowiedzialności karnej za dokonane czyny zabronione, występujące pod groźbą kary kryminalnej, na przykład więzienia.

Kancelaria prawna Olsztyn zajmuje się wszelkimi sprawami dotyczącymi prawa karnego. Sprawy karne nie są nam obce i potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej złożonym i skomplikowanym sprawom. W zakresie prawa karnego nie mamy sobie równych. Bogata wiedza i wyselekcjonowany skład naszej załogi adwokackiej sprawia, że nasza pomoc prawna jest niezastąpiona.

Kancelaria adwokacka Olsztyn – gdzie nas znaleźć, dane kontaktowe

Naszą kancelarię adwokacką znaleźć można na ul. Dąbrowszczaków 24 w Olsztynie. Szczegółowe informacje na temat naszych działań znaleźć można także na stronie internetowej adwokaciolsztyn.pl  . Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i tych prowadzących działalność gospodarczą. Wieloletnim doświadczeniem zasłużyliśmy sobie na dobrą opinię wśród wielu osób. Szereg wygranych spraw i setki zadowolonych klientów dowodzą temu, że nasze działania mają sens i jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy. Praca to nasza pasja, dlatego jesteśmy najlepsi. Na pierwszym spotkaniu oszacujemy proponowany koszt usługi kancelarii.

Nasza bogata oferta prawna jest wyjątkowa tylko, dlatego, że tworzą ją wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju ludzie. Znamy się na swojej pracy i pomoc prawną, jaką oferujemy sprawiamy, że budujemy grono zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów. Do nas możesz zgłosić się w każdej sprawie i z każdym problemem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.